وای بای: لذت یک خرید آسان

وای بای: لذت یک خرید آسان

Posted on Posted in بلاگ, وای بای

اپلیکیشن رایگان وای بای بخشی از یک سیستم فروش آنلاین می باشد که در مرحله اول برای فروش آنلاین فست فود وارد بازار کسب و کار شده است. این اپلیکیشن که قابلیت نصب بر روی تمامی گوشیهای مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android را دارا می باشد از اول اردیبهشت ماه و در شهر تبریز شروع به فعالیت نموده است. و با اینکه مدت اندکی از راه اندازی و ارائه آن در فروشگاه هایی چون بازار، App Store و Play Store می گذرد با استقبال بسیار خوبی از سوی شهروندان تبریزی مواجه گردیده به نحوی که طی هفته اخیر با بررسی های میدانی انجام شده در شهر ارومیه نیز رسما شروع به فعالیت نموده است.

نحوه عملکرد

این اپلیکیشن همانطور که قبلا نیز اشاره شد بخشی از یک سیستم فروش آنلاین می باشد و در حقیقت بخش اعظم این سیستم در سمت سفارش گیرندگان، که در مرحله اول همان رستورانها می باشند واقع شده است. به این صورت که پس از انجام سفارش از طریق اپلیکیشن وای بای و پرداخت آنلاین، بلافاصله سفارش مذکور به رستوران مربوطه ارسال و در پانل مدیریت سفارشهای آن به نمایش در می آید و طی آلارمی کاربر رستوران را از وجود سفارش جدید مطلع می سازد.

اهداف وای بای

با اینکه اپلیکیشن هایی در زمینه فروش آنلاین غذا فعالیت می نمایند اما کم و کاست هایی در این اپلیکیشن ها وجود داشت که نتوانسته بودند در کلانشهرهایی همچون تبریز پاسخگوی نیازهای کاربران باشند.
حال اینکه وای بای با هدف فرهنگ سازی پرداخت آنلاین و ارائه بهترین برند های هر شهر وارد عرصه فروش آنلاین شده است به نحوی که امکان پرداخت درب منزل و یا هر نوع دیگری از پرداخت به غیر از پرداخت آنلاین در این اپلیکیشن وجود ندارد زیرا هدف وای بای مکانیزه سازی صد درصدی روند سفارش و ارسال با کیفیت می باشد.
در این راستا با مراجعه به لیست رستورانهای طرف قرارداد وای بای خواهید دید که فقط بهترین برند های شهر در این لیست گنجانده شده است، از سوی دیگر از آنجایی که تیم طراحی و توسعه وای بای سالیان متمادی در زمینه طراحی و توسعه انواع سیستم های باشگاه مشتریان فعالیت داشته اند، بحث وفاداری و باشگاه مشتریان به نحو احسنت در آن پیاده سازی شده است و سکه های وای بای پاداشی به وفاداری کاربران آن می باشد که این سکه ها در حقیقت به نوعی تخفیف نقدی به دقت محاسبه شده بر اساس میزان خرید مشتریان بوده که در حساب کاربری آنها انباشته شده و در خرید های بعدی قابل معاوضه با مبلغ فاکتور می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *