وای بای برنده تندیس اولین دوره استارت آپ میت آپ تبریز

وای بای برنده تندیس اولین دوره استارت آپ میت آپ تبریز

Posted on Posted in اخبار, بلاگ

اولین دوره از استارت‌آپ میت‌آپ تبریز روز پنجشنبه و با حضور ۲۵۰ نفر شرکت کننده در تبریز برگزار شد و در نهایت از سی و پنج استارت‌آپ ثبت شده، سه تیم وای بای، آی ریسایکل و نویسنده به پیروزی رسیدند.
در آغاز رویداد دکتر حسین زاده از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی درباره حمایت های دولت از راه اندازی کسب و کارهای نوپای فناوری سخن گفته و تاکید کرد که تبریز توانسته است طی چند سال گذشته زیرساخت بسیار قوی را برای رشد کسب و کارهای نوپای فناوری ایجاد کند و حال نوبت تولید کنندگان محتواست که توسعه برنامه‌های کاربردی موبایل، وب‌سایت‌های جذاب و ایده های جدید پا به میدان بگذارند.
ناصر غانم زاده تجربه زندگی در سیلیکون ولی را دارد و در تبریز درباره فرهنگ حاکم بر بزرگترین هاب کارآفرینی جهان سخن گفت.
ناصر از نکات بسیار جزیی از جمله ساعت خواب و بیداری کارآفرینان تا روحیه جنگنده‌شان برای بارها و بارها شکست خوردن گفت و تاکید کرد که واژه حمایت در فرهنگ استارت آپی واژه غلطی است و استارت ‌آپ ها نمی بایست به دنبال حمایت بخش های خصوصی یا دولتی باشند و کار را باید خودشان پیش ببرند.
در نهایت تیم های منتخب رویداد معرفی شدند و جایزه خود را دریافت کردند. تیم نویسنده، سیستم ارتباط نویسندگان و ناشران محتوا در جایگاه سوم، تیم iRecycle سیستم بازیافت هوشمند شهری در جایگاه دوم و وای بای، سیستم سفارش آنلاین کالا در جایگاه اول قرار گرفت.
3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *